З питань закупівлі меблів з даного розділу звертайтесь за телефоном 0-800-300-517 або 044-391-71-70

Якісні меблі для дитячих садків та установ

Підсумувавши досвід у розробці дитячої та підліткової меблів, ми створили спеціальну серію продукції - меблі для дитячих садів. Безсумнівно, головними її якостями, важливість яких неможливо переоцінити, коли мова йде про дітей , є надійність і безпеку експлуатації . Саме ці чинники мають для нас першорядне значення при розробці і виробництві меблів для дитсадка .


Зокрема , при виготовленні цих меблів ми твердо дотримуємося наступних правил :

Дотримання особливих вимог до надійності і довготривалості експлуатації наших виробів (зокрема , використання протиударною кромки ПВХ ( 2 мм) , а також якісної фурнітури і комплектуючих для протистояння підвищеному навантаженні , характерною для дитячих установ) .

Абсолютна відповідність вимогам ГОСТ 16371-93 ( «Меблі . Загальні технічні умови») , а також ГОСТ 26682-85 ( «Меблі для дошкільних установ »).

Використання виключно екологічно безпечних , сертифікованих СЕС матеріалів ( ламінована ДСП, фурнітура, комплектуючі ). Контроль відсутності гострих кутів у місцях підвищеної небезпеки.

Дотримання вимог до ергономічності виробів , їх зручності в експлуатації .

Чимале значення для нас має також зовнішній вигляд виробів . Унікальний авторський дизайн, що створює дивовижну казкову атмосферу , не залишає байдужими ні дітей , ні дорослих . Грамотно розставлені акценти інтер'єру в дитячому просторі стають базою для гармонійного естетичного виховання дітей. Казкові елементи меблів сприяють розвитку фантазії малюків , допомагають їм у простій ігровій формі пізнавати навколишній світ , а тому становлять особливу цінність для дошкільних закладів.


Особливості меблів для дитячих установ.

Каркас виробів виготовляється з ЛДСП ( 16 мм) , що робить меблі дитсадків міцною, надійною, довговічною та стійкою до зносу , гарантуючи тривалість її використання. Безпека експлуатації цих меблів забезпечується, зокрема, скругленням гострих кутів у місцях, доступних дитині . Всі деталі виробів - цельнорезние, що забезпечує їх добротність. Обклеювання всіх доступних малюкові торців кромкою ПВХ також робить меблі безпечною для використання в дитячих установах.

Надійність, а також зовнішня естетичність виробів цієї серії забезпечується також потайними кріпленнями , за допомогою яких виконується складання. Завдяки цьому вироби витримують багатократний монтаж і демонтаж , що дає їм додатковий запас міцності і забезпечує також високу якість продукції.

Популярний світлий каркас забарвлення « бук » у поєднанні з 8 кольоровими гамами фасадів ( « апельсин » , « бук » , «жовтий» , «зелений» , « кремовий » , « лавандовий » , « горіх » , « терра -блакитний ») дозволяє гармонійно вписати ці вироби в будь-який існуючий інтер'єр.

Вся продукція цієї серії повністю відповідає як ГОСТ 16371-93 ( «Меблі . Загальні технічні умови») , так і ГОСТ 26682-85 ( «Меблі для дошкільних установ »).

Новинки з серії «Садик»
Стінка ігрова "Айболіт"
1705х1005х1185
Артикул: ДЗ-СНІ-04-03
Стінка ігрова "Магазин"
1055x605x805
Артикул: ДЗ-СНІ-02-02
Стінка ігрова "Паркінг"
1140х500х905
Артикул: ДЗ-СНІ-00-08
Стінка ігрова "Перукарня"
1005х355х1055
Артикул: ДЗ-СНІ-03-03

Підсумувавши досвід із розробки дитячих та підліткових меблів, ми створили спеціальну серію продукції – меблі для дитячих закладів.

Її головними якостями, важливість яких складно переоцінити, коли мова йде про дітей, є надійність та безпечність експлуатації. Саме цим факторам ми приділили найбільшу увагу при розробці.

Зокрема, при виготовленні цієї продукції ми твердо дотримуємося наступних правил:       

1. Дотримання особливих вимог до надійності та довговічності експлуатації наших виробів (зокрема, протидія підвищеному навантаженню, характерному для дитячих закладів, забезпечується протиударною крайкою ПВХ завтовшки 2 мм, якісною фурнітурою та комплектуючими).

1.Абсолютна відповідність вимогам ГОСТ 16371-93 («Меблі. Загальні технічні умови»), ГОСТ 26682-85 («Меблі для дошкільних закладів»).

2.Використання виключно екологічно безпечних, сертифікованих СЕС матеріалів (ламінована ДСП, фурнітура, комплектуючі). Відсутність гострих кутів у місцях підвищеної небезпеки.

3.Дотримання вимог до ергономічності виробів, їх зручності в експлуатації.

Важливим для нас є також зовнішній вигляд виробів. Унікальний авторський дизайн, що створює дивовижну казкову атмосферу, не залишає байдужими ні дітей, ні дорослих. Грамотно розставлені інтер’єрні акценти дитячого простору стають базою для гармонійного естетичного виховання дітей. Казкові елементи меблів розвивають фантазію малюків, допомагають їм в ігровій формі пізнавати оточуючий світ, а тому мають особливу цінність для дошкільних закладів.

Особливості серії.

Каркас виробів виготовлений із ЛДСП завтовшки 16 мм, що робить меблі міцними, надійними, довговічними та зносостійкими, гарантуючи тривалість їх експлуатації.

Безпечність експлуатації цих меблів забезпечується, зокрема, заокругленням усіх кутів виробу, доступних дитині. Всі деталі виробів – цільнорізні, що також забезпечує їх добротність. Оклейка всіх доступних дитині торців крайкою ПВХ також робить меблі безпечними в експлуатації.

Надійність, а також зовнішню декоративність виробам цієї серії забезпечують також приховані кріплення, за допомогою яких здійснюється зборка. Завдяки цьому вироби здатні витримувати багаторазову зборку й розбирання. Вузлові з’єднання і елементи цих меблів розраховані на посилене навантаження (з урахуванням його високого рівня у дитячих закладах), що дає виробам додатковий запас міцності та забезпечує також високу якість продукції.

Поширений світлий каркас кольору «бук» у поєднанні з 8 варіантами кольорів фасадів («апельсин», «бук», «горіх», «жовтий», «зелений», «кремовий», «лавандовий», «терра блакитний») дозволяє вписати ці вироби до будь-якого існуючого інтер'єру.

Всі вироби цієї серії цілком відповідають як ГОСТ 16371-93 («Меблі. Загальні технічні умови»), так і ГОСТ 26682-85 («Меблі для дошкільних закладів»).