Казка в кожному будинку!

"Місячна казка" - створює атмосферу, щоб кожен відчував себе фантастичним та унікальним. Це не просто меблі - це незабутня частина дитинства кожної щасливої дитини!

Новинки з серії «ЛуннаЯ сказка»
Шафа-гардероб "Ракета"
680х580х1655(1900)
Артикул: Ракета
Стелаж "Малі Гори"
790х450х1470
Артикул: Малые Горы
Комодик "Їжачок"
1320х540х635
Артикул: Ежик
Стелаж "Гори"
1430х450х1640
Артикул: Горы
Ігрова шафа "Башта"
1400х735х1760
Артикул: Башня

Місячна Казка

Гармонійне оточуюче середовище – найважливіший із факторів, що формують всебічно розвинуту гармонійну особистість. Серед складових такого середовища найбільш значущим для становлення особистості дитини є інтер’єр, у якому вона проводить перші роки свого життя. Саме інтер’єр дозволяє не просто комфортно організувати простір дитячої кімнати – він втілює педагогічні цілі батьків, стаючи їх другом та помічником у процесі формування гармонійної, багатогранної особистості їх дитини.

Створення інтер’єру, що формує у малюка почуття прекрасного, закладає основи для його різнобічного розвитку, дозволяє дитині пізнавати світ, розвивати мислення, формувати позитивні якості свого характеру, і в той же час інтер’єр безпечний та надійний – саме цю мету втілює наша серія меблів для малюків «ЛуннаЯ Сказка».

Натуралістичні образи зовнішнього середовища, флори й фауни, втілені у виробах цієї серії, допоможуть Вам реалізувати морально-етичне виховання свого малюка. Обіграючи казковий дизайн виробів у різних образних історіях, вигаданих разом з дитиною, ви будете з раннього дитинства розвивати його фантазію, допомагаючи малюкові формувати абстрактне мислення, розрізняти образи добра і зла, краси та несмаку. Меблі серії «ЛуннаЯ Сказка» допоможуть вам подолати ранні дитячі страхи, виробити у малюка прагнення до розвитку і навчання, досліджень та пізнання світу, великим досягненням і роботі над собою. Адже у комодику з веселими віконцями просто не можуть жити злі чудовиська, ліжечко-машинка готове везти малюка назустріч новим враженням, а шафа-ракета ось-ось помчиться у височінь, підкорювати невідому даль!

Тож нехай казка назавше поселиться у вашому домі! Подаруйте своєму малюкові щасливе дитинство!

Якість виробів фабрики «Ренессанс», їх надійність та довговічність значно переважають їх вартість. Тому придбання меблів серії «ЛуннаЯ Сказка» – це також і вигідне вкладення грошей.