Стіл дитячий "Квітка"

Перед оформленням замовлення уточнюйте можливість виготовлення виробів в обраному вами кольорі

Артикул: Квітка 5

Регулюється на ростові групи № 1-3

Габаритні розміри: 700х507х460-580 мм.

Каркас- із круглої металевої труби d25 та d32 мм товщиною 1,2 мм.

Покриття - напилення порошкових полімерних матеріалів. Торці труб захищені пластмасовими наконечниками. На каркасі столів наявне лазерне гравіювання у вигляді шкали ростових груп.

Стільниця - з кольорового ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Кромкується крайковою стрічкою ПВХ-1,0 мм кольору Алюміній. 

Колір ДСП стільниці: червоний (0149 BS Simply Red), жовтий (0134 BS Sunshine), салатовий (5519 BS Lime Grass) , голубий (0121 BS Capri Blue), білий (8685 BS White Snow) – пропорційно кількості столів. 

Колір каркасу: жовта фарба (RAL 1018).

Умови продажу

Придбання меблів виробництва фабрики «Ренессанс» через наш інтернет-магазин на даному етапі можливе лише для тих населених пунктів, у яких відсутні магазини наших партнерів, перелік яких представлено у розділі «Магазини».

За винятком цих міст, ми здійснюємо продаж по всій Україні (відповідно до переліку населених пунктів, де представлені транспортні компанії, з якими ми співпрацюємо).

Умови оплати

Ми працюємо на умовах 100%-ної передоплати рахунку, який буде надісланий Вам нашим менеджером після оформлення Вами замовлення. Оплату рахунку можна здійснити в будь-якому банку України.

Після оплати замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер із продажу, щоб іще раз уточнити дані щодо відгрузки та доставки товару. Тому, будь-ласка, уважно заповніть анкету покупця та правильно вкажіть свої контактні дані.

Сервіс

При покупці меблів виробництва фабрики «Ренессанс» у нашому інтернет-магазині здійснюється лише доставка виробів (у розібраному вигляді) до складу транспортної компанії у вашому населеному пункті. Схема зборки, гарантійний талон, а також інструкція з експлуатації додаються.

При покупці через наш інтернет-магазин не надаються послуги доставки до дверей клієнта, підйому на потрібний поверх, монтажу та встановлення виробів

Термін доставки

Доставка серійних виробів на даному етапі здійснюється протягом 30 робочих днів з моменту отримання нами передоплати.

 

Детальніше - у розділі "Оплата і доставка".

blog comments powered by Disqus