Ліжко дитяче 3-х ярусне розсувне з тумбою без матрацу

Перед оформленням замовлення уточнюйте можливість виготовлення виробів в обраному вами кольорі

Артикул: Л3р

Орієнтовні габаритні розміри: 1552х6582(2522)х950 мм., розмір спального місця, мм: 600х1400.

Матеріал - ДСП ламінована, товщина 16 мм.

Фасад оклеєний крайковою стрічкою ПВХ - 1мм.

Боковини заокруглені.

Внутрішнє наповнення - фанера 7 мм, глибина лежака 150 мм.

Кріплення ліжка: металевий кутник і гвинти. Колір тумби - 5519 BS Lime Grass, колір верхнього ярусу (фасад)-7179 BS Sky Blue, колір середнього ярусу (фасад)- 0134 BS Sunshine, колір нижнього ярусу (фасад)-5519 BS Lime Grass, колір боковин кожного спального місця – 7123 BS Lemon Sorbet.

Умови продажу

Придбання меблів виробництва фабрики «Ренессанс» через наш інтернет-магазин на даному етапі можливе лише для тих населених пунктів, у яких відсутні магазини наших партнерів, перелік яких представлено у розділі «Магазини».

За винятком цих міст, ми здійснюємо продаж по всій Україні (відповідно до переліку населених пунктів, де представлені транспортні компанії, з якими ми співпрацюємо).

Умови оплати

Ми працюємо на умовах 100%-ної передоплати рахунку, який буде надісланий Вам нашим менеджером після оформлення Вами замовлення. Оплату рахунку можна здійснити в будь-якому банку України.

Після оплати замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер із продажу, щоб іще раз уточнити дані щодо відгрузки та доставки товару. Тому, будь-ласка, уважно заповніть анкету покупця та правильно вкажіть свої контактні дані.

Сервіс

При покупці меблів виробництва фабрики «Ренессанс» у нашому інтернет-магазині здійснюється лише доставка виробів (у розібраному вигляді) до складу транспортної компанії у вашому населеному пункті. Схема зборки, гарантійний талон, а також інструкція з експлуатації додаються.

При покупці через наш інтернет-магазин не надаються послуги доставки до дверей клієнта, підйому на потрібний поверх, монтажу та встановлення виробів

Термін доставки

Доставка серійних виробів на даному етапі здійснюється протягом 30 робочих днів з моменту отримання нами передоплати.

 

Детальніше - у розділі "Оплата і доставка".

blog comments powered by Disqus