Ліжко двоярусне "Кабріолет-Машинка"

13,780.00 грн.
КУПИТЬ

Артикул: Кабриолет-Машинка/1600х800

Габарити (ширина х глибина х висота): 1640x900x1900 для матраців 1600х800х80 мм.

Розміри матраца позначені в артикулі після косою риси.

Матеріали і колірна гамма.

ЛДСП товщиною 16 мм, колір 3: кольори каркаса і фасадів - "блакитний" у поєднанні з "уні жовтим", "зеленим", "лавандою" і "уні червоним".

ЛДСП товщиною 16 мм, колір 4: кольори каркаса і фасадів - "береза" у поєднанні з "уні жовтим", "зеленим", "лавандою" і "уні червоним".

 

Конструкція.

Ліжко двоярусне "Кабріолет-Машинка" розраховано на два спальних місця (для матраців розмірами 1600х800х80 мм), має три ящики знизу, а також ніжки висотою 5 мм. Виріб призначений для дітей від 3 років.

 

Дизайн.

Ця розробка фабрики - ліжко двоярусне "Кабріолет-Машинка" - створена спеціально для активних, непосидючих дітлахів, майбутніх мандрівників і уважних водіїв.

Шафа-комодик "ТеремоК"
680х550х1655
Артикул: ТеремоК-М6
7,744.00 грн.
Тумба до ліжка
410х450х465
Артикул: ТП Я2
1,851.00 грн.

Умови продажу

Придбання меблів виробництва фабрики «Ренессанс» через наш інтернет-магазин на даному етапі можливе лише для тих населених пунктів, у яких відсутні магазини наших партнерів, перелік яких представлено у розділі «Магазини».

За винятком цих міст, ми здійснюємо продаж по всій Україні (відповідно до переліку населених пунктів, де представлені транспортні компанії, з якими ми співпрацюємо).

Умови оплати

Ми працюємо на умовах 100%-ної передоплати рахунку, який буде надісланий Вам нашим менеджером після оформлення Вами замовлення. Оплату рахунку можна здійснити в будь-якому банку України.

Після оплати замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер із продажу, щоб іще раз уточнити дані щодо відгрузки та доставки товару. Тому, будь-ласка, уважно заповніть анкету покупця та правильно вкажіть свої контактні дані.

Сервіс

При покупці меблів виробництва фабрики «Ренессанс» у нашому інтернет-магазині здійснюється лише доставка виробів (у розібраному вигляді) до складу транспортної компанії у вашому населеному пункті. Схема зборки, гарантійний талон, а також інструкція з експлуатації додаються.

При покупці через наш інтернет-магазин не надаються послуги доставки до дверей клієнта, підйому на потрібний поверх, монтажу та встановлення виробів

Термін доставки

Доставка серійних виробів на даному етапі здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту отримання нами передоплати.

 

Детальніше - у розділі "Оплата і доставка".

blog comments powered by Disqus