Ліжко «Машинка»

Перед оформленням замовлення уточнюйте можливість виготовлення виробів в обраному вами кольорі

Артикул: Машинка

 Яскраве, барвисте дитяче ліжко «Машинка» із м’якими тканинними деталями – головний елемент затишної дитячої кімнати. Подаруйте своєму малюкові щасливе дитинство!

Новинка серії «ЛуннаЯ Сказка» в жодному разі не залишить байдужими малюків та їх батьків!

Ця розробка меблевої фабрики «Ренессанс» - ліжко «Машинка» - створена спеціально для активних, непосидючих дітлахів, майбутніх мандрівників та уважних водіїв.

Ліжко «Машинка» представлене у трьох кольорових гаммах. Спокійна лавандово-зелена, енергійна жовто-зелена і динамічна апельсиново-зелена теми дозволять новинці органічно вписатися в загальну композицію серії.
На своїй «Машинці» малюк вирушить у захоплюючу подорож фантазійним світом, відкриваючи чарівні ліси, підкорюючи загадкові гори та знайомлячись із добрими істотами – мешканцями дивовижної країни «ЛуннаЯ Сказка».

Шафа-пенал "Пенальчик"
440х440х1585
Артикул: Пенальчик
Бортик "Хмаринка"
805х355
Артикул: Облачко
Бортик "Листок"
805х355
Артикул: Листок
Матрац "Фаворит"

Артикул: Фаворит
Бортик металевий

Артикул: Бортик металлический
Тканинна накладка "Зірочка"
160х160
Артикул: Звездочка
Тумба до ліжка
410х450х465
Артикул: ТП Я1

Умови продажу

Придбання меблів виробництва фабрики «Ренессанс» через наш інтернет-магазин на даному етапі можливе лише для тих населених пунктів, у яких відсутні магазини наших партнерів, перелік яких представлено у розділі «Магазини».

За винятком цих міст, ми здійснюємо продаж по всій Україні (відповідно до переліку населених пунктів, де представлені транспортні компанії, з якими ми співпрацюємо).

Умови оплати

Ми працюємо на умовах 100%-ної передоплати рахунку, який буде надісланий Вам нашим менеджером після оформлення Вами замовлення. Оплату рахунку можна здійснити в будь-якому банку України.

Після оплати замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер із продажу, щоб іще раз уточнити дані щодо відгрузки та доставки товару. Тому, будь-ласка, уважно заповніть анкету покупця та правильно вкажіть свої контактні дані.

Сервіс

При покупці меблів виробництва фабрики «Ренессанс» у нашому інтернет-магазині здійснюється лише доставка виробів (у розібраному вигляді) до складу транспортної компанії у вашому населеному пункті. Схема зборки, гарантійний талон, а також інструкція з експлуатації додаються.

При покупці через наш інтернет-магазин не надаються послуги доставки до дверей клієнта, підйому на потрібний поверх, монтажу та встановлення виробів

Термін доставки

Доставка серійних виробів на даному етапі здійснюється протягом 30 робочих днів з моменту отримання нами передоплати.

 

Детальніше - у розділі "Оплата і доставка".

blog comments powered by Disqus