Ліжко "Суперкар КМ-77"

11,254.00 грн.
КУПИТЬ

Перед оформленням замовлення уточнюйте можливість виготовлення виробів в обраному вами кольорі

Артикул: Суперкар КМ-77

Габарити (ширина х глибина х висота): 2100х1070х730 (для матрацу 1600x900х80) мм.

2400х1070х730 (для матрацу 1900x900х80) мм. 

Матеріали і колірна гамма.

ЛДСП, колір 4: каркас - "Апельсин", фасади шухляд - "Зелений", кромка корпусу - "Уні червоний".

ЛДСП, колір 6: каркас - "Лаванда", фасади шухляд - "Лаванда", кромка корпусу - "Уні червоний".

ЛДСП, колір 7: каркас - "Уні жовтий", фасади шухляд - "Уні жовтий", кромка корпусу - "Уні червоний".

ЛДСП, колір 8: каркас - "Блакитний", фасади шухляд - "Блакитний", кромка корпусу - "Уні червоний".

 

Конструкція.

Ліжко «Суперкар КМ-77» розраховано на одне спальне місце, має два ящики знизу, а також ніжки висотою 5 мм. Виріб має кілька тканинних накладок різних кольорів.

Ліжко лицьове з усіх боків, не має високих бортів, що дозволяє розміщувати виріб у будь-якій частині кімнати, у тому числі в центрі. Виріб призначений для дітей віком від 3 років і старше.

Виріб пропонується в наступних варіантах: без підсвічування, з підсвічуванням фар, з підсвічуванням фар+бік.

 

 

Дизайн.

Новинка фабрики - ліжко "Суперкар КМ-77" - не залишить байдужими ні дорослих, ні дітей!  Яскравий, барвистий виріб малюки неодмінно оцінять! А підсвічування, яке грає в темряві роль нічника, не дозволить ніяким страхам і монстрам ховатися в дитячій кімнаті!

 

Особливості.

Каркас виконаний з ЛДСП товщиною 16 мм, що робить виріб для його вікової групи міцним, надійним, довговічним і зносостійким, гарантуючи тривалість його експлуатації. Дно ящиків ліжка також виконано з плити 16 мм, що дає виробу додатковий запас міцності.

Безпека експлуатації ліжка «Суперкар» забезпечується, зокрема, скругленням усіх кутів вироба, доступних дитині. Крім того, цей фактор реалізується також шляхом всебічної обробки контурних і фасадних деталей, схильних до активної експлуатації, ПВХ товщиною 2 мм.

Крім того, виготовлення кожної деталі ліжка з ЛДСП робить виріб лицьовим з усіх боків, що дозволяє вільно розташовувати або переміщати його в інтер'єрі. 

Надійність і зовнішню декоративність цього ліжка забезпечують потайні кріплення, за допомогою яких виконується складання виробу. Завдяки цьому виріб здатний витримувати багаторазову зборку і розборку. Вузлові з'єднання і елементи цього ліжка розраховані на посилене навантаження, що дає виробу додатковий запас міцності і забезпечує також високу якість продукції, підтверджуючи впевненість покупця у товарі.

Шафа-пенал "Пенальчик"
440х440х1585
Артикул: Пенальчик
3,751.00 грн.
Матрац "Фаворит"

Артикул: Фаворит
823.00 грн.
Полиця-деревце "Мала Пальма"
1025х190х1200
Артикул: Малая Пальма-П1/Малая Пальма-Л2
2,097.00 грн.
Шафа-гардероб "Терем"
680х550х1655
Артикул: Терем-М6
6,320.00 грн.
Шафа-комодик "ТеремоК"
860х550х1655
Артикул: ТеремоК-Б8
8,954.00 грн.
Тумба до ліжка
410х450х465
Артикул: ТП Я1
1,537.00 грн.

Умови продажу

Придбання меблів виробництва фабрики «Ренессанс» через наш інтернет-магазин на даному етапі можливе лише для тих населених пунктів, у яких відсутні магазини наших партнерів, перелік яких представлено у розділі «Магазини».

За винятком цих міст, ми здійснюємо продаж по всій Україні (відповідно до переліку населених пунктів, де представлені транспортні компанії, з якими ми співпрацюємо).

Умови оплати

Ми працюємо на умовах 100%-ної передоплати рахунку, який буде надісланий Вам нашим менеджером після оформлення Вами замовлення. Оплату рахунку можна здійснити в будь-якому банку України.

Після оплати замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер із продажу, щоб іще раз уточнити дані щодо відгрузки та доставки товару. Тому, будь-ласка, уважно заповніть анкету покупця та правильно вкажіть свої контактні дані.

Сервіс

При покупці меблів виробництва фабрики «Ренессанс» у нашому інтернет-магазині здійснюється лише доставка виробів (у розібраному вигляді) до складу транспортної компанії у вашому населеному пункті. Схема зборки, гарантійний талон, а також інструкція з експлуатації додаються.

При покупці через наш інтернет-магазин не надаються послуги доставки до дверей клієнта, підйому на потрібний поверх, монтажу та встановлення виробів

Термін доставки

Доставка серійних виробів на даному етапі здійснюється протягом 30 робочих днів з моменту отримання нами передоплати.

 

Детальніше - у розділі "Оплата і доставка".

blog comments powered by Disqus