Стіл робочий

Перед оформленням замовлення уточнюйте можливість виготовлення виробів в обраному вами кольорі

Артикул: СР

Изделие серии "Меридиан"

Габарити (ширина х глибина х висота)1090x605x750 мм

 

Матеріали виробів серії "Мерідіан"

ЛДСП, товщина: 16 мм.

Колір ЛДСП: "Береза"

Фурнітура: Німеччина, Туреччина.

Надбудова стола
1075x270x665
Артикул: НС
Тумба з ящиком
360x405x590
Артикул: ТЯ
Комод для білизни
710x405x750
Артикул: КБ
Ліжко-горище №2
1950x865x1800
Артикул: КЧУ

Умови продажу

Придбання меблів виробництва фабрики «Ренессанс» через наш інтернет-магазин на даному етапі можливе лише для тих населених пунктів, у яких відсутні магазини наших партнерів, перелік яких представлено у розділі «Магазини».

За винятком цих міст, ми здійснюємо продаж по всій Україні (відповідно до переліку населених пунктів, де представлені транспортні компанії, з якими ми співпрацюємо).

Умови оплати

Ми працюємо на умовах 100%-ної передоплати рахунку, який буде надісланий Вам нашим менеджером після оформлення Вами замовлення. Оплату рахунку можна здійснити в будь-якому банку України.

Після оплати замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер із продажу, щоб іще раз уточнити дані щодо відгрузки та доставки товару. Тому, будь-ласка, уважно заповніть анкету покупця та правильно вкажіть свої контактні дані.

Сервіс

При покупці меблів виробництва фабрики «Ренессанс» у нашому інтернет-магазині здійснюється лише доставка виробів (у розібраному вигляді) до складу транспортної компанії у вашому населеному пункті. Схема зборки, гарантійний талон, а також інструкція з експлуатації додаються.

При покупці через наш інтернет-магазин не надаються послуги доставки до дверей клієнта, підйому на потрібний поверх, монтажу та встановлення виробів

Термін доставки

Доставка серійних виробів на даному етапі здійснюється протягом 30 робочих днів з моменту отримання нами передоплати.

 

Детальніше - у розділі "Оплата і доставка".

blog comments powered by Disqus