Шафа-пенал

Перед оформленням замовлення уточнюйте можливість виготовлення виробів в обраному вами кольорі

Артикул: ШП 4-6
Класс изделия: Базовая комплектация

Габарити (ширина х глибина х висота): 450x520x2160(2210) мм.

Розміри вказано без урахування карнизу, але з урахуванням фасадів (висота в дужках з карнизом).

Складається з вітрини зі скляним фасадом (прозоре скло) в профілі МДФ, нижньої секції та ніші меж ними. В скляній вітрині розташовано дві з`ємні полиці. В нижній частині - одна з`ємна полиця.

Фасад нижньої секції виготовлено з рамочного профілю МДФ (AGT – Туреччина) з наповненням ЛДСП 10 мм. Каркас виробу виготовлено з ЛДСП 18 мм. Задня стінка - ЛДВП.

Верхня частина шафи оформлена карнизом МДФ (AGT- Туреччина), якій розміщено з трьох сторін (дві боковини та фасадна частина).

За замовченням двері відчиняються зправа наліво (ручка праворуч).

На виробі встановлено класичні ручки «Космо» в кольорі «Стара Бронза». На верхньому фасаді зі склом ручка встановлюється на рамочний профіль МДФ.

Шафа-гардероб
1350х590х2160(2210)
Артикул: ШГ 4-44 (Д+З+Д)
Шторка для шаф (під скло)

Артикул: Шторка

Умови продажу

Придбання меблів виробництва фабрики «Ренессанс» через наш інтернет-магазин на даному етапі можливе лише для тих населених пунктів, у яких відсутні магазини наших партнерів, перелік яких представлено у розділі «Магазини».

За винятком цих міст, ми здійснюємо продаж по всій Україні (відповідно до переліку населених пунктів, де представлені транспортні компанії, з якими ми співпрацюємо).

Умови оплати

Ми працюємо на умовах 100%-ної передоплати рахунку, який буде надісланий Вам нашим менеджером після оформлення Вами замовлення. Оплату рахунку можна здійснити в будь-якому банку України.

Після оплати замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер із продажу, щоб іще раз уточнити дані щодо відгрузки та доставки товару. Тому, будь-ласка, уважно заповніть анкету покупця та правильно вкажіть свої контактні дані.

Сервіс

При покупці меблів виробництва фабрики «Ренессанс» у нашому інтернет-магазині здійснюється лише доставка виробів (у розібраному вигляді) до складу транспортної компанії у вашому населеному пункті. Схема зборки, гарантійний талон, а також інструкція з експлуатації додаються.

При покупці через наш інтернет-магазин не надаються послуги доставки до дверей клієнта, підйому на потрібний поверх, монтажу та встановлення виробів

Термін доставки

Доставка серійних виробів на даному етапі здійснюється протягом 30 робочих днів з моменту отримання нами передоплати.

 

Детальніше - у розділі "Оплата і доставка".

blog comments powered by Disqus