Дитяча №2 "Пірат"

Перед оформленням замовлення уточнюйте можливість виготовлення виробів в обраному вами кольорі

Артикул: Инд. проект 42

Детская "Пират"

дизайнер

Олексій Заболотний

Дитяча «ПІРАТ» відрізняється своїм неповторним дизайном. Але насамперед це якісна, зручна і надійна мебель. Всі вироби комплекту виконані за передовими технологіями з матеріалів, що відповідають стандартам ЄС, що підтверджується «Сертифікатом перевіреної безпеки і якості GS». Меблі від фабрики РЕНЕСАНС допомагає батькам зробити дитинство їх чада щасливим і сповненим яскравими спогадами.

Меблі з ДСП кольору горіх з кольоровими вставками, м'якими  декоративними накладками, безліччю шухлядок та інш.

Стінка ігрова (6 секцій) з викатними шухлядами
3600х370(570)х1845
Артикул: ДЗ-СНІ-00-04
Дитяча №1 "Казкове Місто"

Артикул: Инд. проект 41
Дитяча №3

Артикул: Инд. проект 43

Умови продажу

Придбання меблів виробництва фабрики «Ренессанс» через наш інтернет-магазин на даному етапі можливе лише для тих населених пунктів, у яких відсутні магазини наших партнерів, перелік яких представлено у розділі «Магазини».

За винятком цих міст, ми здійснюємо продаж по всій Україні (відповідно до переліку населених пунктів, де представлені транспортні компанії, з якими ми співпрацюємо).

Умови оплати

Ми працюємо на умовах 100%-ної передоплати рахунку, який буде надісланий Вам нашим менеджером після оформлення Вами замовлення. Оплату рахунку можна здійснити в будь-якому банку України.

Після оплати замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер із продажу, щоб іще раз уточнити дані щодо відгрузки та доставки товару. Тому, будь-ласка, уважно заповніть анкету покупця та правильно вкажіть свої контактні дані.

Сервіс

При покупці меблів виробництва фабрики «Ренессанс» у нашому інтернет-магазині здійснюється лише доставка виробів (у розібраному вигляді) до складу транспортної компанії у вашому населеному пункті. Схема зборки, гарантійний талон, а також інструкція з експлуатації додаються.

При покупці через наш інтернет-магазин не надаються послуги доставки до дверей клієнта, підйому на потрібний поверх, монтажу та встановлення виробів

Термін доставки

Доставка серійних виробів на даному етапі здійснюється протягом 30 робочих днів з моменту отримання нами передоплати.

 

Детальніше - у розділі "Оплата і доставка".

blog comments powered by Disqus