Кабінет керівника Urban

Цену уточняйте
КУПИТЬ

Перед оформленням замовлення уточнюйте можливість виготовлення виробів в обраному вами кольорі

Артикул: Urban

ПРАЙС-ЛИСТ

 

Технические характеристики:

Стол руководителя – облицовка пластиком HPL, толщина столешницы и стоевой - 52мм, вкладка в столе руководителя (переходящая в стоевую) – кожа с декоративной строчкой.

Тумбы для стола: материал всех внешних деталей - МДФ 19мм. Комбинированный тип облицовки HPL и ПВХ. Направляющие - тандем с Tip On (Blum),

Конференц-столы: Столешница - облицована HPL, толщина столешницы - 52мм. В столешнице используются вставки из кожи.

Кабінет керівника Classic

Артикул: Classic
Цену уточняйте
Кабінет керівника Evolution

Артикул: Evolution
Цену уточняйте
Кабінет керівника Grand МДФ

Артикул: Grand МДФ
Цену уточняйте
Кабінет керівника Morion

Артикул: Morion
Цену уточняйте
Кабінет керівника Rays

Артикул: Rays
Цену уточняйте
Кабінет керівника Soft

Артикул: Soft
Цену уточняйте

Умови продажу

Придбання меблів виробництва фабрики «Ренессанс» через наш інтернет-магазин на даному етапі можливе лише для тих населених пунктів, у яких відсутні магазини наших партнерів, перелік яких представлено у розділі «Магазини».

За винятком цих міст, ми здійснюємо продаж по всій Україні (відповідно до переліку населених пунктів, де представлені транспортні компанії, з якими ми співпрацюємо).

Умови оплати

Ми працюємо на умовах 100%-ної передоплати рахунку, який буде надісланий Вам нашим менеджером після оформлення Вами замовлення. Оплату рахунку можна здійснити в будь-якому банку України.

Після оплати замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер із продажу, щоб іще раз уточнити дані щодо відгрузки та доставки товару. Тому, будь-ласка, уважно заповніть анкету покупця та правильно вкажіть свої контактні дані.

Сервіс

При покупці меблів виробництва фабрики «Ренессанс» у нашому інтернет-магазині здійснюється лише доставка виробів (у розібраному вигляді) до складу транспортної компанії у вашому населеному пункті. Схема зборки, гарантійний талон, а також інструкція з експлуатації додаються.

При покупці через наш інтернет-магазин не надаються послуги доставки до дверей клієнта, підйому на потрібний поверх, монтажу та встановлення виробів

Термін доставки

Доставка серійних виробів на даному етапі здійснюється протягом 30 робочих днів з моменту отримання нами передоплати.

 

Детальніше - у розділі "Оплата і доставка".

blog comments powered by Disqus